Pawilon BIO Natura

Zdrowie z najczystszych zakątków Polski i świata

Pawilon BIO Natura to w pełni autorski pomysł i koncepcja Pani Małgorzaty Brasławskiej, zainspirowanej podróżami do odległych zakątków Azji, w tym Syberii, Himalajów czy Indii.

Oferta sklepu to wyselekcjonowane produkty z Polski i świata.  Można zaopatrzyć się tu w produkty bio, eko, różnorodne zioła i herbatki pomagające na różne dolegliwości, a przede wszystkim na zbilansowanie potrzeb organizmu zgodnie z zasadami medycyny holistycznej, znanej i stosowanej z powodzeniem od tysięcy lat.

"Pomysł na stoisko promujące produkty i medycynę naturalną, zrodził się z mojej pasji do medycyny naturalnej, w tym zdobytym doświadczeniom osobistym w czasie wielu podróży, docieraniu do korzeni tradycyjnych, holistycznych metod leczenia, stosowanych z powodzeniem od tysięcy lat. Mam na tu na myśli staroindyjską medycynę  ajurwedyjską. Herbatki ziołowe i owocowe z Himalajów wybieram i sprowadzam do Polski sama.

Bardzo cenię również polskie tradycyjne, naturalne zioła, a także miody wytwarzane w lokalnych pasiekach bez sztucznych dodatków. W moim sklepie każdy produkt został przeze mnie starannie wybrany."