II Święto Hal - Edukacja kulinarna - wystąpią znane blogerki kulinarne oraz spotkanie ze znanymi aktorami

Edukacja Kulinarna - znane blogerki kulinarne oraz śpiewający aktorzy

Zdrowa kuchnia przynosi nam bardzo wiele korzyści. Oprócz poprawy samopoczucia, dodaje nam energii, wpływa pozytywnie na nasz wygląd, w tym cerę, włosy, paznokcie oraz redukuje zbędne kalorie, co od razu przekłada się także na naszą kondycję. Ponoć gwiazdy ekranu i estrady, w tym aktorzy filmowi i teatralni, przywiązują szczególną uwagę do tego co jedzą na co dzień. Ale czy tak jest naprawdę warto przekonać się osobiście w czasie Święta Hal, a także zasięgnąć po poradę doświadczonych dietetyków  - z poradni Dobry Dietetyk. 

W czasie II Święta Hal zaplanowaliśmy spotkania z popularnymi gwiazdami sceny i ekranu, a także popularnymi blogerkami kulinarnymi, w tym:

 

  • 12:00 Spotkanie z gwiazdą sceny teatralnej - Tomaszem Więckiem z Teatru Muzycznego w Gdyni (w tym występ solo) - scena główna przed Halą Łukową
  • 13:00-13:45 Pokaz kulinarny blogerek Wielki Apetyt oraz Kuchnia Ilony - scena główna przed Halą Łukową
  • 14:30-15:15 Spotkanie z gwiazdą ekranu - Zofią Czerwińską (kultową aktorką TVP m.in. rola inżynier budowy w serialu Czterdziestolatek) - scena główna.
  • ponadto dla pasjonatów wiedzy i edukacji kulinarnej polecamy Spacer edukacyjny z dietetykiem - - Emilią Hellmann start o godzinie 14:00, spod Sceny Głównej.