Ogłoszenie konkursu fotograficznego "Zakupy z ludzką twarzą 2020"

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego - "Zakupy z ludzką twarzą na Halach Targowych w Gdyni".

Udział w konkursie jest bezpłatny. Do wygrania atrakcyjne nagrody!


Celem Konkursu jest wizerunkowe przedstawienie, w tym kreatywna realizacja tematu "Zakupy z ludzką twarzą na Halach Targowych w Gdyni", w tym prac prezentujących handel, zakupy w bliskiej relacji z kupcem, a także same postacie - portrety sprzedawców.


Tegoroczne kategorie konkursu:
A. "Jesień pełna smaków" - zdjęcia z ujęciem asortymentu kupców hal - sezonowej oferty handlowej, ze szczególnym uwzględnieniem - „darów lasu”, a także produktów rzemieślniczych, opartych o tradycyjne receptury z regionu Pomorza i pochodzących z lokalnych gospodarstw. Ujęcie kulinarnej oferty handlowej hal z podkreśleniem jej różnorodności.
B. "Zakupy z uśmiechem" - zdjęcia handlu – żywego kontaktu człowieka z człowiekiem - podkreślające wartość emocjonalną momentu zakupu, rozmów z kupcami, sprzedawcami.
C. "Fotoreportaż z wydarzenia na halach” – zdjęcia z wydarzeń/imprez kulturalnych oraz innych organizowanych w przestrzeni obiektu, z uchwyceniem tematyki i specyfiki wydarzenia. Zdjęcia
w kategorii fotografii reportażowej.

Czekamy na Państwa prace do 23.10.2020 r.


Regulamin oraz karta zgłoszeniowa do pobrania - www.arg.gdynia.pl - zakładka "do pobrania"