Start II Konkursu fotograficznego "Zakupy z ludzka twarzą"

Serdecznie zapraszamy do udziału w:

II Konkursie Fotograficzno - Kreatywnym Miejskich Hal Targowych w Gdyni 2015 r. pt. "Zakupy z Ludzką Twarzą":

Temat przewodni konkursu kreatywnego: "Zakupy z ludzką twarzą - Hale Targowe w Gdyni"

  • Kategorie:  portret fotograficzny; reportaż - akcja - kreacja, zakupy na hali; fotografia mobilna.
  • Atrakcyjne nagrody: finansowe i rzeczowe, także zestawy pamiątek, produktów handmade, designu, a także udział w wystawie pokonkursowej oraz promocji prac na stronie internetowe.
  • Termin nadsyłania prac: do 7 września 2015 r

Mamy przyjemność poinformować o ogłoszeniu konkursu dedykowanego dla wszystkich miłośników hal targowych w Gdyni, w tym osób kreatywnych, utalentowanych artystycznie, w tym w obszarze fotografii, reportażu oraz fotografii mobilnej. Nasz konkurs nawiązuje do światowych trendów w fotografii reportażowej - gdzie handel na targu, historycznej hali kupieckiej czy bazarze, stanowi autentyczny, jeden z najbardziej żywych plenerów fotografii miejskiej.

Kolejna kategoria to fotografia portretowa przez wielu zapomniana, niedoceniana, chociaż to od niej rozpoczynało swoje twórcze inspiracje, międzynarodowe kariery, gro wybitnych fotografów na świecie.

Nasz konkurs to także wyzwanie dla pasjonatów fotografii mobilnej, w tym osób kreatywnie używających zestawu wbudowanych filtrów i efektów specjalnych w programach dedykowanych, zainstalowanych w aparatach telefonicznych (smartphonach) oraz innych urządzeniach mobilnych (tablety, I-pady, itp.).

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa są dostępne na stronie organizatora pod linkiem:

http://arg.gdynia.pl/do_pobrania.html