Halowy niezbędnik usług

czyli gdyńska złota rączka z Hal Targowych

W zespole Miejskich Hal Targowych bezproblemowo uda nam się naprawić zegarek, wymienić zepsuty zamek w kurtce, przykleić obcas, zacerować garderobę czy zszyć skórzaną torebkę.  

Rzemieślnicy pracujący w punktach usługowych na gdyńskich Halach Targowych działają szybko, tanio i skutecznie. Przy okazji zakupów możemy rozwiązać wiele codziennych problemów.

Wybrane usługi na Halach Targowych:
  • Usługowy niezbędnik (Hala Płaska, stoisko nr 205) - dorabianie kluczy, ostrzenie noży i nożyczek, naprawa obuwia i galanterii skórzanej, usługi grawerskie.

  • Usługi krawieckie - zarówno drobne naprawy krawieckie, jak i usługi szycia na miarę, ponadto cerowanie artystyczne. Kilka punktów, w tym na Hali Łukowej oraz w pawilonach na Placu Targowym. Jedną z najbardziej doświadczonych krawcowych Hal Targowych jest Pani Eugenia Gruszkiewicz prowadząca punkt usługowy na Halach Łukowych (stoisko nr 77, Hala Łukowa).

  • Zegarmistrz (Hala Płaska, stoisko nr 266) - niewielki pawilon zegarmistrzowski na Hali Płaskiej prowadzi Pan Ryszard Jancewicz, syn Stanisława, który zapracował na rodzinną markę ponad 30-letnią pracą w zakładzie zegarmistrzowskim w Gdańsku na Starym Mieście.

  • Zakład Fryzjerski (Plac Targowy, stoisko nr 364) - najlepszą reklamą zakładu jest  Pani Jadwiga Łukowicz, mistrzyni fryzjerstwa, związana z pracą na Halach od kilkudziesięciu lat.