Elektronika i RTV

Elektroniczne pasje Pani Violetty

Hale Targowe w Gdyni jeszcze w latach 90. były jednym z najważniejszych miejsc zakupów drobnej elektroniki w Trójmieście, w tym zegarków kwarcowych, kalkulatorów, radyjek, walkmanów czy discmanów (odtwarzaczy mobilnych CD). Sklepy z elektroniką na Halach Gdyńskich to ogromny wybór zarówno niezbędnych akcesoriów, jak i pomysłowych, funkcjonalnych gadżetów.

Obecnie największe stoisko z elektroniką (pawilon 317, Plac Targowy) prowadzi Pani Violetta Taczała pochodząca z Dolnego Śląska, która w tym roku obchodzi 25-lecie pracy na Halach Gdyńskich. 

Atutem stoiska jest jego elastyczność oraz ponadstandardowa kultura i jakość obsługi klientów. Pawilon sprzedażowy, dzięki zaangażowaniu Pani Violetty, jest jednocześnie punktem hobbystyczno-poradnikowym, miejscem idealnym zarówno dla kompletnych laików, jak i pasjonatów elektryczno-elektronicznego majsterkowania. Największymi obecnie hitami stoiska są funkcjonalne samochodowe transmitery, kolorowe radyjka z wejściem USB (na pendrive), kule dyskotekowe (nieśmiertelne od lat 80.) oraz uchwyty do tabletów.