Stoiska z produktami pszczelarskimi z lokalnych pasiek i BIO Natura

Zdrowie z najczystszych zakątków Polski i świata

Pawilon BIO Natura to w pełni autorski pomysł i koncepcja Pani Małgorzaty Brasławskiej, zainspirowanej podróżami do odległych zakątków Azji, w tym Syberii, Himalajów czy Indii.

Oferta sklepu to wyselekcjonowane produkty z Polski i świata.  Można zaopatrzyć się tu w produkty bio, eko, różnorodne zioła i herbatki pomagające na różne dolegliwości, a przede wszystkim na zbilansowanie potrzeb organizmu zgodnie z zasadami medycyny holistycznej, znanej i stosowanej z powodzeniem od tysięcy lat.

"Pomysł na stoisko promujące produkty i medycynę naturalną, zrodził się z mojej pasji do medycyny naturalnej, w tym zdobytym doświadczeniom osobistym w czasie wielu podróży, docieraniu do korzeni tradycyjnych, holistycznych metod leczenia, stosowanych z powodzeniem od tysięcy lat. Mam na tu na myśli staroindyjską medycynę  ajurwedyjską. Herbatki ziołowe i owocowe z Himalajów wybieram i sprowadzam do Polski sama.

Bardzo cenię również polskie tradycyjne, naturalne zioła, a także miody wytwarzane w lokalnych pasiekach bez sztucznych dodatków. W moim sklepie każdy produkt został przeze mnie starannie wybrany."

Stoiska z szerokim asortymentem miodów i produktów pszczelarskich z lokalnych pasiek to m.in.:

  • "Leśna Budka" (stoisko nr 350, przy Hali Rybnej) - oferta miodów, pyłku kwiatowego, wosku oraz innych produktów pszczelarskich z lokalnych pasiek  z: Borów Tucholskich, Dębrzyna.
  • "Bio-produkty" (stanowisko nr 343, przy Hali Rybnej) - sprzedaż kaszubskich miodów od Hieronima Koseckiego z Brus.