Zimowy Dzień Kreatywny Hal Targowych

 Zapraszamy na warsztaty tworzenia kartek świątecznych z Pracownią Lilki Szpilki w ramach Dnia Kreatywnego Hal Targowych w Gdyni! Czas: 9 grudnia 2023; 10.00- 12.00

Start: hol główny Hali Łukowej

Zapraszamy do udziału w warsztatach, podczas których damy się porwać wirowi kreatywności.
Będziemy wyszarpywać, wyklejać, dekorować, może nawet szyć.
Stworzymy niepowtarzalne kartki świąteczne, które zdążymy wysłać do naszych bliskich- nawet takich, mieszkających w tym samym mieście! Niech się miło zaskoczą:)
Do Waszej dyspozycji stos materiałów papierniczych, moc dekoracyjnych elementów, trochę gazet, nieco tkanin.

2.Zapraszamy na warsztaty ceramiczne w ramach Dnia Kreatywnego Hal Targowych w Gdyni!

Czas: 9 grudnia 2023; 10.00- 12.00
Start: podziemie pod Halą Płaską - alejka Halo Kultura, box. 519

W czasie warsztatów nauczycie się trzech podstawowych typów formowania z gliny i każdy wybierze swoją metodę na stworzenie pracy. Im większa swoboda tym lepiej- niech każda praca będzie odbiciem kreatywności kupców hali gdzie każde stoisko jest indywidualne i przeciwstawia się korporacyjnym trendom. Warsztaty ceramiczne, które odbędą się w pracowni NODOBRA są rodzajem inicjacji z pracą w glinie dla dzieci i dorosłych. Uczestnicy będą mieli możliwość eksperymentować z różnymi technikami i kolorami gliny, co pozwoli im stworzyć różnorodne elementy dekoracji świątecznych.

3.Zapraszamy na warsztaty z Krystianem Pisarskim w ramach Dnia Kreatywnego Hal Targowych w Gdyni!

Czas: 9 grudnia 2023; 10.00- 12.00
Start: podziemie pod Halą Płaską - alejka Halo Kultura, box. 522

Serdecznie zapraszamy na warsztaty jubilerskie z Krystianem Pisarskim! Warsztaty będą składać się z dwóch części. Podczas zajęć wykonacie bransoletę ze miedzi pradawną techniką młotkowania oraz zrobicie prostą obrączkę technikami współczesnymi. Całość uświetni stworzone przez Krystiana laboratorium dźwięku. Poznacie jak z połączenia dwóch światów starego i nowego potaje nowa jakość. Uczestnicy laboratorium będą mieli okazje stanąć u sterów multimedialnej maszyny i przenieść się w czasie i przestrzeni na wygodnej kanapie.