Wystartowało głosowanie na hity października!!!

Głosowanie na hity października - pierwsi kandydaci na start!!!

Rozpoczynamy kolejną, comiesięczną edycją hitów hal targowych. Od kilku dni uzupełniamy listę kandydatów na hity miesiąca (października), obecnie można zagłosować m.in. na kultowe słodycze krajowego wyrobu, w tym cukierki raczki, czekoladowe "michałki", śliwki w czekoladzie, czy orzeźwiające Anyżki ze spółdzielni Ada. W głosowaniu październikowym to nie wszystkie akcenty "zakupów sentymentalnych" na hali. Warto także oddać swój głos na radyjko  polskiej produkcji o wdzięcznej nazwie Koliber z zakładów bydgoskich Eltra, czy piękne, kolorowe bukiety dalii i jesiennych gerberów. Dla miłośników kulinariów proponujemy wędliny tradycyjne, własnego wyrobu z gospodarstwa w Gowidlinie (nowy pawilon na Placu Targowym), chleb "sołtysa" z nowego pawilonu (Hala Płaska) czy symbol jesiennych, zdrowych warzyw - dynię z lokalnego gospodarstwa ogrodniczego. 

Listę wciąż uzupełniamy (do 15 października). Przypominamy także o zasadach. Każdy może swój głos oddać raz dziennie, na trzy różne, ulubione produkty z hal targowych - poprzez zakładkę http://haletargowegdynia.pl/hity_hali.html

Hity września - głosowanie rozstrzygnięte

Gratulujemy laureatom w głosowaniu na hity września, a także dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego głosowania. Zacięta walka trwała do samego końca. Pierwsza piątka głosowaniu na hity września:

  1. Kozaki z Borów Tucholski
  2. Mapa Układu Słonecznego
  3. Świeże bułeczki bez polepszaczy
  4. Mapa świata - pomocnik edukacyjny
  5. Troć bałtycka - świeżo wyłowiona